Rune Jansson blandteknik
2017-06-26
470707
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
RUNE JANSSON (1918-2014): "Flaggor", signerad Rune Jansson, otydligt daterad, blandteknik, bladmått ca 14,5x10,5 cm