Takarmatur 1960-tal
2017-06-26
470705
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
TAKARMATUR, 1960-tal, 4-armad, stomme i mässing, kupor i opalinglas, höjd ca 162, diameter 60 cm
Smärre obetydliga nagg