Vaser 1 par 1900-tal
2017-06-24
470640
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
VASER, 1 par, Japan, 1900-talets första hälft, cloisonné, dekor av blommor, höjd ca 31 cm
Mynningar med skador.