Fotografier Nutida online

Fotografier Nutida online
Fotografier Nutida online
Fotografier Nutida online
Fotografier Nutida online
Fotografier Nutida online
Fotografier Nutida online
Fotografier Nutida online
Fotografier Nutida online
Fotografier Nutida online
Fotografier Nutida online
Fotografier Nutida online
Fotografier Nutida online
Fotografier Nutida online
Fotografier Nutida online
Fotografier Nutida online
Fotografier Nutida online
Fotografier Nutida online
Fotografier Nutida online
Fotografier Nutida online
Fotografier Nutida online

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FOTOGRAFIER, 9 st, varierande motiv, varav två reproduktioner utförda av Sven Johansson efter orginal av L. O. Åkerman, Lima, ca 23x15 - 40x50 cm

PROVENIENS: Fotograf Stig T. Karlssons samling (1930-2015)

Smärre skador. Oramade

470621

2017-06-28