Fotografi Nutida online

Fotografi Nutida online
Fotografi Nutida online
Fotografi Nutida online
Fotografi Nutida online
Fotografi Nutida online
Fotografi Nutida online
Fotografi Nutida online
Fotografi Nutida online
Fotografi Nutida online
Fotografi Nutida online
Fotografi Nutida online
Fotografi Nutida online

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ARNE WAHLBERG(1905-1987): (2) Stilleben, vintage, silvergelatinfotografi, på baksidan daterad 1949-50 ca 30x23 resp. 30x24 cm

KARL-ERIK GRANATH (1918-2001): Stilleben med träskor, vintage, silvergelatinfotografi, på baksidan daterad 1949-50, ca 29x22,5 cm

PROVENIENS: Fotograf Stig T. Karlssons samling (1930-2015)

Ett hörn med mindre veck.Oramade

470610

2017-06-28