Anders Österlin färglitografi
2017-06-23
470562
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ANDERS ÖSTERLIN (1926-2011): Komposition, signerad Anders Österlin, 24/120, färglitografi, 110x66 cm