Matskedar bordsskedar silver
2017-06-23
470528
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
MATSKEDAR, 5 st, BORDSSKEDAR, 5 st, silver, 18/1900-tal, udda modeller, längd ca 17,5-22 cm, vikt ca 490 g
Med gravyr o ägarmonogram, ett blad med bucklor