Anders Altzar olemålmning
2017-06-23
470526
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 800 SEK |
ANDERS ALTZAR (1886-1939): Vintermotiv, olja på duk, signerad, 46x53 cm
dukskada