Carl Månsson oljemålning
2017-06-23
470521
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
CARL MÅNSSON (1892-1976), kustby, signerad Carl Månsson, olja på duk, 52x73 cm