Anshelm Dahl oljemålning
2017-06-23
470517
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ANSHELM DAHL (1897-1964): Landskap, signerad Anselm Dahl, olja på duk, 46x76 cm