Sven-Olof Rosén oljemålning
2017-06-23
470476
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
SVEN OLOF ROSÉN (1908-1982): "Skärgård", signerad och daterad Rosén -, olja på pannå, ca 43x64 cm