Sven-Olof Rosén oljemålning
2017-06-23
470472
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
SVEN OLOF ROSÉN (1908-1982): Stilleben, signerad och daterad Rosén -64, olja på pannå, ca 42x58 cm