Herman Hägg oljemålning
2017-06-23
470437
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
HERMAN HÄGG (1884-1966): Stockholmsmotiv, signerad och daterad Herman Hägg 1921, oja på duk, ca 59x42 cm