Vas Japan 1800-tal
2017-06-23
470408
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
VAS, brons, Japan, 1800-tal, dekor av landskap med figurscen, höjd ca 23 cm
Fotringen med lagning