Fåtölj 1940-tal
2017-06-23
470407
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
FÅTÖLJ, möjligen Axel Larsson, 1940-tal, betsad trästomme med grön stoppad textilklädsel, sitthöjd ca 42 cm
Klädsel med slitage/skador