Golvlampa
2017-06-23
470406
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
GOLVLAMPA, mässing, 1900-talets mitt, höj-sänkbar, höjd ca 146 cm
Slitage, skärmar med skador