Fat Kina
2017-06-23
470390
| Klubbat belopp | 3 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
FAT, porslin, Kina, 1800-talets slut, dekor av krigsscen i underglasyrblått, diameter ca 37 cm
Krackeleringar