Greta Gerell
2017-06-26
470371
| Klubbat belopp | 7 400 SEK |
| Utropspris | 7 000 SEK |
GRETA GERELL (1898-1982): Kvinna och får, signerad och daterad Gerell -28, olja på duk, ca 53,5x61 cm
Slitage