Stockholmsmotiv akvarell
2017-06-23
470366
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Stockholmsmotiv, momogramsignerad, akvarell, ca 49x70 cm