Elis Ryberg färglitografi
2017-06-23
470360
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
ELIS RYBERG (1919-1985): "Bastugatan", signerad Elis Ryberg, provtryck, färglitografi, ca 44x54cm