Ralph Gibson, Sheila, Nutida online

Klubbat för:

7 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

RALPH GIBSON (USA, född 1939): "Sheila", Signerad, daterad och numrerad Ralph Gibson, 1969, 20/25, Gelatinsilverfotografi, ca 23,5x15,5 cm

470356

2017-06-28