Ampel Karl Johanstil
2017-06-26
470353
| Klubbat belopp | 3 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
AMPEL, plåt samt mässing, Karl Johanstil, 1800-tal, för 6 ljus, invändigt elekrifierad, höjd ca 63 cm, diameter ca 50 cm
Borrad för el, slitage