Fat Qianlong
2017-06-26
470352
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
FAT, 1 par, Kina, Qianlong (1736-1795), underglasyr blått, ca 31x25 cm
krackeleringar, ett fat med lagning