Oljemålning blomsterstilleben
2017-06-23
470339
| Klubbat belopp | 750 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Blomsterstilleben, signerad Beric, olja på duk, ca 92x72 cm