Bägare Carl Petter Modin Sundsvall
2017-06-28
470336
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 6 000 SEK |
BÄGARE, silver, Carl Petter Modin, Sundsvall 1797, svisselerad blom- och bladdekor, delvis med förgyllning, fot med välvda knäckar, höjd 19,5 cm, vikt ca 291 gram
Smärre bucklor