Einar Forseth oljemålning
2017-06-23
470331
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
EINAR FORSETH (1892-1982): Sydlänskt landskap, signerad Forseth, olja på pannå, ca 49x61 cm