Yrjö Edelmann färglitografi
2017-06-23
470327
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
YRJÖ EDELMANN (1941-2016), komposition med papper, signerad Y Edelmann, EA-upplaga, numrerad ll/XV, färglitografi, ca 62 x 82 cm