Yrjö Edelmann färglitografi
2017-06-23
470325
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
YRJÖ EDELMANN (1941-2016), komposition med papper, signerad Y Edelmann, numrerad 78/150, färglitografi, ca 61,5 x 91 cm
Tejpmärken i överkant