Olle Bonniér färglitografi
2017-06-23
470314
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
OLLE BONNIÉR (1925-2016), komposition, signerad Olle Bonniér, numrerad 24/100, färglitografi, bladstorlek ca 59 x 100 cm