Nils Kölare färglitografi
2017-06-23
470309
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
NILS KÖLARE (1930-2007), komposition, signerad N Kölare -86, numrerad 44/90, bladstorlek ca 47 x 68 cm