Albert Johansson färglitografi
2017-06-23
470294
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ALBERT JOHANSSON (1927-1998), komposition, signerad Albert Johanssoon, numrerad 88/90, bladstorlek ca 100 x 75,5 cm
Något buckligt blad