Albert Johansson färglitografi
2017-06-23
470293
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
ALBERT JOHANSSON (1926-1998), komposition, signerad Albert Johansson, numrerad 63/90, bladstorlek ca 58 x 76 cm