Oidentifierad konstnär oljemålning
2017-06-23
470290
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Motiv med vinterlandskap med skridskoåkare, olja på pannå, ca 20x30 cm
Spricka, ytfläckar