Angelica Wiik färglitografi
2017-06-23
470273
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
ANGELICA WIIK (född 1960): "Rosmadonna", signerad och numrerad Angelica Wiik, 121/190, färglitografi med glitter, bildmått ca 50x21 cm, oramad