Rob Hann, Highway 90, Nutida online

Klubbat för:

5 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

ROB HANN (Storbritannien): "Highway 90, Texas", signerad på baksidan Rob Hann, C-print, ca 19x24 cm

PROVENIENS: Inköpt direkt från konstnären

470267

2017-06-28