Roland Svensson färglitografi
2017-06-22
470255
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Gistgården, Gillöga", signerad Roland S, 52/180, färglitografi, ca 22x65 cm