C Göran Karlsson färgserigrafier
2017-06-22
470238
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
C GÖRAN KARLSSON (född 1944): Kompositioner (2 st), signerade och daterad CGK -91, färgserigrafier, 60/100, ca 49x37 cm