Medaljong dekor med orientpärlor
2017-06-22
470235
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 500 SEK |
MEDALJONG, förgylld metall, oval onyxplatta, utskuren blomma med dekor av orientpärlor, omkring 1900, höjd inkl. ögla 3,8 cm
Onyx med nagg