Jan Nailiwajko
2017-06-22
470223
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
JAN NALIWAJKO (född 1939): Komposition, signerad och daterad J Naliwajko 1968, olja på duk, ca 120x210 cm