Insjölandskap oljemålning
2017-06-22
470170
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (18/1900-ta): Månskenslandskap, olja på pannå, ca 12,5x17,5 cm
Smärre ytskador