Spegel silver
2017-06-22
470155
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 3 000 SEK |
SPEGEL med silverram, osmanska riket, tughrastämpel samt svenska importstämplar, omkring 1900, baksida med punsad dekor föreställande bl a ekollon, smultron, diameter 24 cm
Bucklor, upphängningskedja saknas