Adriaan Timmers oljemålning
2017-06-22
470148
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ADRIAAN TIMMERS (1886-1952), skrin, signerad Adriaan Timmers, olja på duk, ca 31x40 cm