Rokokointeriör med figurer oljemålning
2017-06-22
470125
| Klubbat belopp | 750 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (omkring 1900): Rokokointeriör med figurer, olja på duk, ca 45x58 cm
Färgbortfall (nedre vänster hörn), smärre färgbortfall och tryckskador