Vas Kina
2017-06-22
470123
| Klubbat belopp | 5 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
VAS, porslin, Kina, 1700-tal, dekor i imarifärger av blomsterslingor, höjd ca 24,5 cm
Invändig mynningsnagg, invändig fotringsnagg, dekorslitage