Olejålningar 18/1900-tal,
2017-06-22
470067
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1 par, gårdsidyll 18/1900-tal, olja på duk, ca 21x26 cm