Torsten Renqvist etsningar
2017-06-21
470040
| Klubbat belopp | 7 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
TORSTEN RENQVIST (1924-2007): (2) Kompositioner signerade och daterade -56 resp -57, numrerade 43/125 samt 19/45, etsningar, bildyta ca 24,5x30,5 resp 18x26 cm