Axel Kleimer oljemålning
2017-06-21
469993
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
AXEL KLEIMER (1881-1945): Fiskare, signerad och daterad Kleimer 1918, olja på pannå, ca 14x18 cm