Hörnskåp 18/1900-tal
2017-06-21
469988
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
HÖRNSKÅP, 18/1900-tal, mahognyfanerad, välvd front, beslag samt lister i mässing, skurna dekorelement, höjd ca 178, 57 x 88 cm, nyckel finns
Ýtslitage, stötmärken, spricka i front, blekta partier