Madeleine Pyk färglitografi
2017-06-21
469983
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
MADELEINE PYK (född 1934): Slussen mot grön bakgrund, signerad och numrerad 90/380, färglitografi, bladmått 75x52 cm