Bordslampa 1930-tal
2017-06-22
469966
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BORDSLAMPA, pläter, ca 1930, England, höjd inkl. skärm 52,5 cm
ytslitage